אלי גיא - שיטת פלדנקרייז

רמת רזיאל, רח' אורן 10
בין עין כרם לבית שמש
מפה בתחתית הדף או 

077-7890503 *** 054-7890503

eliguy@gmail.com
שאלות נפוצות         מיומנויות יציבה ותנועה ומאמרים אחרים                פלדנקרייז בהרצאה וסקירת ספריו                לדפים של פאול דורון באתר זה 

                                            (מכל אחד מהדפים תוכלו לנווט לדפי-משנה באותו נושא)

 


 

ד"ר משה פלדנקרייז
לתמונה בגודל מלא
By kind permission of Lea Wolgensinger
 Copyright (c) by Michael Wolgensinger
http://www.michaelwolgensinger.ch/

 רענון מיומנויות היציבה והתנועה בעבודה מעודנת מתוך קשב ובדיאלוג, לאיזון גוף ונפש, שהם שני פניו של העצמי.

 תוכלו להתרשם מהאוריינטציה של משה ומתפיסתו ההומניסטית וההוליסטית בצפייה בסרטון שבו הוא נראה מרצה בכנס של פיזיקאים בז'נווה ב-1981 ובסקירותיי את רוב ספריו (הקליקו על הלינק למעלה).


הסברים מפורטים יותר על השיטה וסרטונים להדגמתה, מופיעים במאמרים: מה הקריטריונים להערכת איכות התנועה והיציבה, מה האתגרים והמכשולים שבדרך לתיקון, ואיך עושים זאת, איך מתנהל השיעור האישי (אינטגרציה פונקציונלית, FI) ואיך מתנהל שיעור הקבוצה (שכלול היכולת, מודעות באמצעות תנועה, ATM) (ושוב, בלינקים למעלה).


כמה מילים אודותיי: הוסמכתי בשיטת פלדנקרייז בת"א 1988, ובמשך שנים אחדות אחרי כן השתלמתי אצל ד"ר אילת אלמגור. חבר באגודת המוסמכים בשיטה, עובד עם בני כל הגילים, מפעוטות עד קשישים, מתוך הבנת השיטה כנתיב להתפתחות אישית ולפי הצורך גם בהדגשה טיפולית או של שכלול ספציפי, למשל עם מוסיקאים.


אב לשתי בנות ובן, סב לשלוש נכדות ושני נכדים, מוסיקאי (בתחום הקלסי), מתאמן בצ'י גונג ובטאי צ'י וכדומה (תלמיד של ענת אראל). תחומי עניין והתמחות נוספים: תקשורת מקרבת (מרשל רוזנברג), יצירתיות מוכוונת (אדוארד דה בונו), אמנויות ועוד. לפרנסתי אני גם עורך ומתרגם טקסטים.


מילים הן רק מילים, וזהו כרטיס ביקור רשמי פחות או יותר, רמז לתמונת העולם שלי ולגישתי הטיפולית-הדרכתית הנובעת ממנה. תדע/י קצת יותר מעיון בדפים נוספים באתר זה, ובייחוד מהדף 'מקורות ידע והשראה', והרבה יותר במהלך פגישתנו הראשונה, המיועדת להתוודעות, להערכה הדדית של הסיכוי לעבודה פורייה, ואם אפשר, לתחילת עבודה.

Eli Guy, Feldenkrais practitioner (certified Tel Aviv 1988, member of the Israeli Feldenkrais Association), working in Ramat Raziel, in the Judean Hills, 17 kilometers west of Jerusalem, Israel. Great results with infants, kids, teenagers and adults, including the elderly and individuals with special needs (well, who doesn't have special needs?).     

Ramat Raziel, Oren St. 10
054-7890503, 02-6796769

      Road map to my clinic   
Feldenkrais in lecture (in English)and book reviews in English
Beautiful photos of Feldenkrais by Michael Wolgensinger

 

My clinic     חדר העבודה שלי

פעולה אנושית מושלמת

                                                

Make a Free Website with Yola.